Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia dodatkowe rok szkolny 2016/2017

Lp.

Nazwisko

imię

Termin

(dzień tygodnia oraz godzina) sala

tytuł

1 Badura Jolanta -

 

innowacja dla klas III – 2 godz.
2 Bagrowska Agnieszka -

 

innowacja dla klas III – 2 godz.
3 Filipiak – Cieślak Małgorzata Środa 15.00

Czwartek 14.30 biblioteka

Kółko czytelnicze
4 Bogajewicz Anna Czwartek 15.00 sala 101

Czwartek 14.15 sala 302

Przygot. do egz. gimn.

Koło j. niem.

5 Książek- Myślińska Julita - Dodatkowy język angielski kl. I – 2h
6 Jasińska Anna - Dodatkowy język angielski kl. I – 2h
7 Olejniczak Dorota -Poniedziałek 15.00 sala 208 innowacja dla klas III – 2 godz.

zaj. dla chętnych

8 Diakowicz Dorota Poniedziałek 14.10

Czwartek 15.00

Środa 14.10

.w.w matem. kl.2e

w.w matem. Kl. III

koło matem. – informa.

9 Fabrowska Katarzyna -Czwartek 07.15 sala 108 innowacja dla klas III – 2 godz.

przygot. do konk. wojew. z biologii

10 Filipiak Anna Środa 14.10 sala 210 w.w matematyka dla kl. 2
11 Gruszczyńska Hanna Kościoł PW Św. Krzyża Koło religijne. Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania
12 Grzesiak Paulina - innowacja dla klas III – 2 godz.
13 Dudziński Rafał Czwartek 14.30 sala gimn. zajęcia sportowe 2h
14 Jauksz Krzysztof  Poniedziałek 15.00-17.30

(co 2-3 tyg.) sala 108

Szkolny DKF
15 Kot Aneta  Środa 14.15  sala nr 103 Przygotowanie do konkursu

SU – 1 godz.

16 Kudziń Monika  Czwartek 14.30 sala gimn. zajęcia sportowe – 1 godz.,

SU – 1 godz,

17 Kurowska Izabela - innowacja w klasach III – 2 godz.
18 Jakubowska Ewa - innowacja dla klas III – 2 godz.
19 Nowak Marcin Poniedziałek 15.00 warsztaty dla rodziców i grupa socjoterapii
20 Białkowski Mariusz wg ustaleń Zajęcia na basenie       w Swarzędzu 2h.
21 Pokorska Krystyna  Czwartek  17.00 sala 105 Pomoc psycho;ogiczno-pedagogiczna
22 Siebert Elżbieta  Poniedziałek, piątek 7.15 Zaj.dodatkowe w ZET
23 Stramowska Katarzyna
24 Suluk Beata Wtorek 15.00 biblioteka j. polski – zaj. wyrów. dla klas III
25 Szafirska Monika Czwartek 7.10 sala 201

Czwartek 14.30 (co 2-3 tyg.)

w.w dla kl. I

warsztaty plastyczne

26 Śmiechowska Małgorzata Środa 14.15 – 15.00

Piątek 9.45 – 10.30

zaj. świetlica.
27 Świerczyńska  Dorota   innowacja w klasach III – 2 godz.
28 Anglart-Czerniejewska Edyta  Czwartek, piątek 11.35 Zajęcia dodatkowe w ZET
29 Wiśnioch Emilia  Poniedziałek, piątek 7.15 Zajęcia dodatkowe w ZET
30 Wróblewska Grażyna Czwartek 14.10 sala 202 koło  j. niemiecki
31. Dziurkiewicz- Bajon Katarzyna - Dodatkowy język angielski kl. II

 

32. Georgiew Agata  Środa 15.00 sala Wyrównywanie

Wiedzy kl. I

Kółko matematyczne