Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia dodatkowe rok szkolny 2017/2018

NAZWA ZAJĘĆ ILOŚĆ TERMIN SALA
Badura Jolanta ZKK 1H środa 14.15 – 15.00 208
ZKK 1H czwartek 7.10 – 7.55 208
ZKK 1H piątek 7.10 – 7.55 208
Białkowski Mariusz SKS 2H wtorek 15.05 – 16.35      s.gimn.
Diakowicz Dorota WW MATEMATYKA KL 4 1H poniedziałek 13.25 – 14.10 307
WW MATEMATYKA KL 7 1H środa 14.15 – 15.00 307
PROJEKT KOŁO  MATEMATYCZNE piątek 13.25 – 14.10 307
Dudziński Rafał SKS 2H środa 14.15 – 15.00, piątek 15.25 – 14.10      s.gimn.
Filipiak – Cieślak Małgorzata SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2H wtorek 15.05 – 15.50,  piątek 14.15 – 15.00     bibliot.
Grzesiak Paulina WW J.POLSKI GIMNAZJUM kl. II 2H poniedziałek 7.10 – 7.55 (d,f), środa 15.05 – 15.50 (b,c) 202
Jakubowska Ewa WW MATEMATYKA KL2 GIM 1H poniedziałek 14.10 – 14.55 209
Jasińska Anna WW J.ANGIELSKI 1H piątek 15.05  – 15.55 104
PROJEKT WARSZTATY J.ANG 2A piątek 14.15 – 15.00 104
Jauksz Krzysztof DKF 1H poniedziałek 14.15- 16.30 (co 2-3 tyg.) 104
Komisarek Michał PROJEKT WARSZTATY J.ANG piątek  14.15 – 15.00 206
Kot Aneta WW J.POLSKI GIMNAZJUM kl. III 2H wtorek 14.15 – 15.00 (a,b,d), wtorek 15.05 – 15.50 (c,e) 110
Książek-Myślińska Julita PROJEKT WARSZTATY J.ANG środa 8.00 – 8.45 ( kl. 2b), środa 14.15 – 15.00 (7a) 206
Malinowska Justyna SKS 2H środa 13.25 – 15.05      s.gimn.
Nowak Marcin PROJEKT ZAJĘCIA SOCJOTERAPEUTYCZNE poniedziałek 7.00 – 8.00 105
Nowak-Połącarz Agnieszka ZKK 1H wtorek 7.10 – 7.55 (kl. VII) 101
ZKK 1H wtorek 8.00 – 8.55 (kl. IVa) 101
PROJEKT ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE wtorek 11.35 (kl.Ib), czwartek 12.25 (kl. Ia) 304
Pokorska Krystyna WOLONTARIAT 1H poniedziałek 14.15 – 15.00 103
Prokop-Kozłowska Sara PROJEKT WW FIZYKA środa 13.25 – 14.10 208
PROJEKT WARSZTATY środa 14.10 – 15.05 208
PROJEKT KOŁO FIZYCZNE piątek 13.25 – 14.10 208
Stępień Marta WW MATEMATYKA KL.3 GIM 2H wtorek, czwartek 14.15 – 15.00 210
Stramowska Katarzyna CHÓR 2H czwartek 13.25 – 15.00 204
WYR. RÓŻNIC PROGRAMOWYCH MUZYKA 1H poniedziałek 15.00 – 15.45 106
WYR. RÓŻNIC PROGRAMOWYCH ZAJ.ARTY. 1H poniedziałek 14.05 – 14.55 106
Strycka  – Fabrowska Katarzyna PROJEKT KOŁO  BIOLOGICZNE poniedziałek 14.15 – 15.00 108
PROJEKT WARSZTATY środa 14.15 – 15.00 108
PROJEKT WW BIOLOGIA czwartek 14.15 – 15.00 108
Suluk Beata ZKK 1H środa 8.00 – 8.45      bibliot.
ZKK 1H środa 12.25 – 13.10      bibliot.
ZKK 1H środa 14.15 – 15.00      bibliot.
Syroczyńska Anna WW J.POLSKI SZKOŁA PODSTAWOWA 2H wtorek 8.00- 8.45 (kl. VII), wtorek 12.25 – 13.10 (kl. IV )    203, 102
Szafirska Monika WW J.POLSKI GIMNAZJUM kl. 2e 1H poniedziałek 7.10 – 7.55 201
PROJEKT WARSZTATY KORALIKOWE wtorek 15.05 – 16.05 201
Świerczyńska Dorota PROJEKT WARSZTATY GEOGRAFIA poniedziałek 15.00- 15.45 207
PROJEKT WARSZTATY GEOGRAFIA czwartek 14.15 – 15.00 207
PROJEKT WW GEOGRAFIA środa 14.15 -15.00 207
Wiatr Aleksander KOŁO SZACHOWE 2H wtorek, czwartek 12.25 – 13.10 20
Wiśnioch Emilia PROJEKT ZAJ. TERAPEUTYCZNE czwartek 15.00 – 16.00 18
WOLONTARIAT 1H czwartek 14.10 – 14.55 19
ZKK 1H wtorek 11.30 – 12.20 19
ZKK 1H wtorek 12.25 – 13.10 19
Wróblewska Grażyna PROJEKT WARSZTATY J.NIEM piątek 7.10 – 7.55 106
WYR.RÓŻNIC PROGRAMOWYCH J.NIEM. 1H środa 7.10 – 7.55 106